Bunlar Periskop Pazarlama İpuçları Gerçekten İş Take Off Make Can

Periskop sadece arkadaşlarınız ve ailenizle sosyalleşme için değil. bu popüler sosyal medya sitesi geldiğinde işinizi büyümesine yardımcı olmak için pek çok farklı fırsatlar vardır. Eğer sunmak ve müşteri tabanınızı büyütmek için ne pazarlamak için Periscope kullanmanıza yardımcı olabilir aşağıdaki bilgileri

periscope

Iş piyasasına bunu kullanırken Periskop size sunulan tüm seçenekleri kullanın. Anahtar, bu seçenekler tam olarak ne bilmektir sayfanızı özelleştirebilirsiniz çok farklı yolları vardır. Eğer bazı fikir verebilir ki Periskop dahil birçok web sitesi vardır yardıma ihtiyacınız olursa.

. Sayfanızın sadece fanlar katılabilir sizin Periskop sayfasında bir yarışma oluşturun Bu sayfanıza gelip onları heyecanlı hale getirecek. Hatta sayfanıza gelen fazla ziyaretçi olacak anlamına, aile, arkadaş, ya da iş arkadaşlarınızı söyleyebilir. Tabii, daha fazla ziyaretçi daha fazla iş demektir!

Eğlenceli ve Periskop iş sayfasındaki takipçileri almak kolay yolu bir yarışma yaratmaktır. Sadık takipçileri kendi takipçileri ile yarışma girişini paylaşmak ve hızlı bir şekilde kelime yaymak. ödül büyük bir şey olmak zorunda değildir, örnek bir ürün ya da küçük nakit ödül yaymak için yeterli olabilir.

Sayfanızı neden var olduğunu düşünün. basitçe şirket ve yeni ürünler hakkında kelime çıkmak çalışıyorsunuz? Veya, sayfa müşterilerinizle daha iyi iletişim için bir forum olarak çalışıyor? Yapmanız sayfanızı istediğini net bir resim var sonra, pazarlama hedefleri üzerinde çalışmaya başlayabilir.

Hedefleriniz ne bilin. Neden Periskop pazarlama kullanmak istiyorsunuz? Bununla ne yapmaya çalışıyorsun. Başlamadan önce, Hedeflerinizi açıkça tanımlamak için zaman ayırın çok önemlidir. Etkili bir strateji üzerinde karar verin. İlk seferde almak için deneyin.

Gündüz farklı zamanlarda Periskop gönderme deneyin. Her gün aynı saatte gönderme alışkanlığı varsa nişan almak daha iyi zamanlar vardır, sen bilmiyor olabilir. Her hedef kitle farklıdır ve ne bir kez akıllıca için çalışan başka işe yaramayabilir. Kitlenizin en aktif olduğunda görmek için gündüzleri birden zamanlarda gönderme deneyin.

Öncelikle Periskop pazarlama baskınlarınızda içine başlattığınızda birkaç tökezleyerek blokları vurabilir. Başlamak için kolay bir yolu web sitenize bir Periskop bağlantı ekleyerek gereğidir. Bu Müşterilerinize Flash reklamlar veya kayan banner gibi müdahaleci değildir sayfanızı bulmak için bir yol sağlar. bunlar Periskop sayfayı beğenmek sonra, iş güncellemeleri verebilir.

Her zaman web sitesi ile Periskop sayfasını entegre. Periskop sayfalarının görünümünün, web sitesi ve diğer sosyal medya hesaplarını eşleşmesi gerekir. Web sitenizin özel grafikler ile öncelikle kırmızıysa, daha gerçekçi bir görünüm için Periskop sayfasında aynı grafik ve renkler kullanabilirsiniz.

hızlı olağanüstü sonuçlar olabilir sizin Periskop pazarlama kampanyası, harcama sadece biraz zaman ve para okudum. Test için bu bunu kaz makalede ipuçlarını koyun ve yeni bir profil şirketiniz için neler yapabileceğini görmek. Bu çağda, iş alabileceği ve Periskop gerçekten üstüne koymak, her türlü avantaja ihtiyacı ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek. ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bunlar Periskop Pazarlama İpuçları Gerçekten İş Take Off Make Can”

Leave a Reply

Gravatar